Daruj Vánoce

Vánoce jsou symbolem radosti, hojnosti a domácího tepla. Pomozte nám je udělat takové i pro rodiče a jejich děti a azylovém domě.

Věříme, že největší radost udělají dárky, které si děti skutečně přejí. Nejde nám o to, zahrnout azylový dům velkým množstvím hraček, ale darovat ty vysněné. Naši uživatelé žijí často na hranici chudoby a věci, které jsou pro nás běžné, jsou pro ně těžko dosažitelné. Děti si proto můžou vybrat  přání v hodnotě 1500,-, která se jim pokusíme společně s vámi splnit. Seznam budeme průběžně aktualizovat, aby bylo vidět, které dárky ještě zbývají. Radost tak můžete udělat konkrétnímu dítěti a víte přesně, kam vaše podpora putuje. Jedno přání do hodnoty 1000,- si u nás může přát i rodič. Pro zjednodušení zasíláme odkaz vysněného dárečku. Doručit nám ho můžete osobně nebo poštou na adresu Most k životu Trutnov, Šikmá 300, Trutnov. Kontaktovat nás můžete mailem na vackova@mostkzivotu.cz nebo ve všední dny od 8:00 do 15:00 na tel. 775303116. 

Děti z azylového domu dostanou další dárky z projektu krabice od bot.

 

Vánoční čas je nenávratně pryč, ale my bychom ještě velmi rádi zavzpomínali s obrovským poděkováním na dobrosrdečnost a empatii mnoha lidí, kteří k nám do Azylového domu před Vánocemi přinášeli vysněné dárky pod atromeček nebo k nám přišli navodit vánoční atmosféru. Děkujeme dalším dárcům za oblečení, boty, hračky, knížky, nádobí a zbytek darovaných věcí. Moc si toho vážíme :-)